יש אוצר של משחקים יוצאי דופן אך עתיקים המיוצרים DOS כי הם כמעט unplayable על מחשבים עכשוויים. משחקים מדהימים כמו הרפתקאות scummarts lucasartts, הציוויליזציה המקורית כמו גם simcity, starflight, סדרת החיפוש של המלך, כמו גם אפילו פנאי בכושר לארי לא שיחק הרבה היום מאז של אי אפשרות כמעט מקבל אותם לרוץ על חומרה עכשווית או הגדרה עד אמולטור עם צליל מתאים.

[פטריק] כבר עושה את הטוב ביותר שלו כדי לסייע גיימרים מסורתיים עם אמולטור x86 עבור פטל pi. זה נוצר כדי להיות תיבת DOS מסוגל מאוד עם 20 MB של זיכרון ממושך, מסך 640 × 480 עם 256 צבעים, ~ 20mhz 486 cpu אמולציה, כמו גם כרטיס רעש 2.0 Soundblaster.

יש עדיין הרבה עבודה לעשות, עם זאת מחוץ לגלות מחשב בן 20, אמולציה על פטל PI זה סביר ביותר את החוויה האותנטית ביותר DOS המשחקים תקבל.

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi