אפליקציית ההודעות המפורסמת של Platform WhatsApp מוצעת כעת רשמית לכל האנשים המריצים את מערכת ההפעלה הניידת האחרונה והגדולה ביותר מ- Microsoft, Windows Phone 7.5 Mango.

דיברנו בעבר על WhatsApp עבור Windows Phone כחמישה ימים אחורה כאשר קיבלנו את החדשות ש- WhatsApp מוצע בשוק. דף האפליקציה אכן נכנס לרשת כמו גם ההורדה אכן עבדה עבור אנשים מסוימים אבל ובכן, זה לא היה לכולם. כעת מוצעת האפליקציה רשמית כמו גם מוצעת לכולם.

עבור הלא-יזומים, WhatsApp היא אפליקציית העברת מיידית בולטת המאפשרת לאנשים סמארטפונים לשלוח טקסטים בחינם כמו גם הודעות מדיה (תמונות/וידאו/אודיו) למשתמשים אחרים בסמארטפונים. אחת הסיבות הגדולות ביותר מאחורי ההצלחה של WhatsApp היא הזמינות שלה במספר פלטפורמות: אנדרואיד, iOS, Symbian, BlackBerry OS ולבסוף, Windows Phone 7.

מהאתר הרשמי של WhatsApp:

WhatsApp Messenger היא אפליקציית הודעות סלולריות חוצות פלטפורמות המאפשרת לך להחליף הודעות מבלי שתצטרך לשלם עבור SMS. WhatsApp Messenger מוצע לאייפון, BlackBerry, Android כמו גם ל- Nokia, כמו גם כן, הטלפונים האלה יכולים כולם להעביר זה את זה! מכיוון ש- WhatsApp Messenger מנצל באותה תוכנית נתונים אינטרנטית שאתה משתמש בדוא”ל כמו גם בגלישה באינטרנט, אין הוצאה להודעה כמו גם להישאר בקשר עם חבריך.

אנו רואים הערכות קורנות של האפליקציה סביב הבלוגוספירה. עם זאת, יש קצת חדשות מצערות: WhatsApp עבור Windows Phone 7 עובד אך ורק עם Windows Phone 7.5 Mango (שישחרר בעוד כמה שבועות). מנגו טרם שוחרר לקהל הרחב, אולם אתה יכול לעמוד במדריך שלנו בדיוק כיצד להגדיר WP7.5 Mango Develop 7712 גם אם אינך מעצב כדי שתוכל להתחיל להשתמש ב- WhatsApp.

אם יש לך טלפון של Windows, WhatsApp הוא הורד חובה. האפשרויות הן, לחברים הטובים שלך יש גם סמארטפון; קבל אותם להגדיר WhatsApp כמו גם ליהנות מסקסטים בחינם כמו גם בהודעות תקשורתיות!

אנו שומעים דיווחים כי WhatsApp לא יופיע אם אתה גולש על כך, אז פשוט לחץ על הקישור למטה; זה ייקח אותך לדף של WhatsApp בשוק. כמו גם כאן מגיע הקטע הטוב ביותר של העסקה כולה; האפליקציה בחינם!

הורד WhatsApp עבור Windows Phone 7 [קישור Zune Market]

הקפד לבדוק את גלריית האפליקציות של Windows Phone 7 שלנו כדי לבדוק אפליקציות נוספות לסמארטפון Windows Phone 7 שלך.

אתה יכול לעמוד בנו בטוויטר או להצטרף לדף הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך על כל העדכונים ממיקרוסופט, גוגל, אפל כמו גם באינטרנט.

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi