ידוע שסמסונג אורזת טונה של תכונות בעורם על אנדרואיד. הרבה מהתכונות הנוספות הללו מועילות למדי – כמו היכולת לשמור אתר אינטרנט עם צילום מסך. כן, אתה יכול בקלות לשמור דף שברצונך לקרוא בהמשך או כל אתר לעיון עתידי עם צילום מסך. יתר על כן, זה עדיף על סימניות לאתר בהתחשב בכך שאתה יכול לראות מה היה בדף כששמרת אותו.

תכונה זו לשמירת אתר אינטרנט (קישור) באמצעות צילום מסך תעבוד רק במכשירי סמסונג. לפיכך, אם אתה מעוניין לבדוק את הטריק המדהים הזה, בצע את הצעדים שלהלן. יתכן שתרצה לבדוק כיצד להציג תצוגה מקדימה של קישור לפני שנפתח ב- Chrome עבור אנדרואיד.

שמור קישור עם צילום מסך

התהליך קל מאוד וזה ממש מחייב אותך לצלם צילום מסך כדי לשמור את הקישור.

הפעל את גוגל כרום או את דפדפן האינטרנט של סמסונג ובדוק את אתר האינטרנט הרצוי.

צלם צילום מסך אם ברצונך לשמור את קישור אתר האינטרנט במכשיר שלך.

לחץ והחזק את מקש החשוב והנפח למטה כדי להשיג את צילום המסך.

כעת, פתח את אפליקציית הגלריה של סמסונג שמגיעה להתקנה מראש.

נווט למיקום צילום המסך והקש על התמונה הממוזערת שלו כדי להציג אותו.

אתה חייב להיות מסוגל לראות שהוקפץ לאתרי אינטרנט מופיע לקראת החלק התחתון של המסך.

אם תקיש על זה, הוא ישיק את אתר האינטרנט בדפדפן שלך.

זהו זה. כעת תוכל לשמור כל מספר של קישורי אתרי אינטרנט באמצעות צילומי מסך במכשיר שלך. טריק זה מועיל במיוחד אם אינך רוצה להתמודד עם מנהל סימניות עמוס בדפדפן שלך. לרוע המזל, לא תוכל לגשת לאתר האינטרנט באמצעות יישום גלריה אחר – כולל אפליקציית Google Photos.

בנוסף, קישורי אתר האינטרנט לא ישמרו אם אתה משתמש בדפדפן כלשהו שאינו גוגל כרום או אפליקציית הדפדפן האינטרנט של סמסונג. למרבה המזל שני הדפדפנים מתקנים מראש. לפיכך, אנו מציעים להשתמש באחד משני הדפדפנים כשאתה מבקש לשמור אתרי אינטרנט כדי לבקר אותם בהמשך.

מה שאפילו הרבה יותר מעניין הוא שאתרי האינטרנט או הקישורים שנשמרו באמצעות צילום המסך ייפתח אוטומטית בדפדפן שעליו צילמת את המסך. כלומר, אם שמרת את צילום המסך באמצעות Chrome, הוא ייפתח ב- Chrome. מצד שני, אם אתה מצלם את המסך בדפדפן האינטרנט של סמסונג, זה ייפתח בזה. הטריק הזה לחסוך קישור עם צילום מסך מועיל באמת ואנחנו מקווים שהרעיון הזה יעזור לך בדרך כלשהי.

קרא הבא: כיצד לשלב עדשת גוגל בדפדפן Chrome

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi