לאחר שג’ט -שחור של אפל 7 קיבלו פופולריות עצומה, סמסונג היא שעושה בדיוק אותו דבר עבור Galaxy S7 כמו גם Galaxy S7 Edge, בכך שהיא מציעה את ספינת הדגל שלה סמארטפונים לשנת 2016 בצבע שחור מבריק/מבריק משלה, על פי דיווח חדש.

בעקבות ההצהרה האחרונה כמו גם להציג את ה- Coral Blue Galaxy S7, על פי ההערכה, סמסונג פועלת לקראת גרסה שחורה מבריקה מוכנה להכנסת זמן רב בשבועות הקרובים.

הגרסה החדשה של אלמוגים כחולים, למרות שהיא נראית שופעת לחלוטין, מעלה זיכרונות של ה- Galaxy Note 7 המנותק כעת, שהיה הראשון שיש לו צבע כזה בהרכב שלו.

ההחלטה של ​​סמסונג להביא את אותו הצבע בדיוק למכשירי Galaxy S7 מראה על חסידות כדי לוודא שבחירות הצבע הנכונות מוצעות ללקוחות שרוצים משהו קצת שונה. הצעת אותם לקוחות בדיוק, או לקוחות פוטנציאליים, טלפון שחור מבריק הדומה לאייפון 7 של אפל כמו גם iPhone 7 Plus היה הגיוני, גם אם זה אומר שהעסק צריך להתמודד עם האשמות בהעתקת אפל שוב.

לסמסונג כבר יש את הצבעים השחורים של Onyx עבור Galaxy S7 מאז ההשקה, כמו גם זה יותר נוצץ מההצעה השחורה המט של אפל, זה עדיין לא התאמה לאייפון בלאק סילון 7. לקוחות לאור האטת המכירות לאחר מחלוקת הערה 7, ומכאן ההצעה השמחה של אפל מבריק/מבריק של אפל עבור Galaxy S7 וכן לטווח Galaxy S7 Edge.

סמסונג מצמיחה את כל תקוותיה באמת ב- Galaxy S7 הבולטות שכבר סיפקה את הסרת ה- Galaxy Note 7 מתיק החברה. ה- Galaxy S8 לא צפוי לפחות לכמה חודשים, כמו גם עם שמועות על עיכובו בשפע, סמסונג תבקש לספק לגלקסי S7 הנוכחי את הרגליים שהוא זקוק לו אם הוא יתמודד עם האייפון 7 לטווח הארוך.

(מקור: המשקיע)

כמו כן, אתה יכול גם לבדוק את החוצה:

שמועות Samsung Galaxy S8: תכונות כמו גם תאריך השחרור מפורט

עם זאת עוד סמסונג גלקסי S7 התפוצצה, מספקת כוויות מדרגה ג ‘

iPhone 7 Jet Black לעומת השוואה / הבדל צבע שחור שחור

סמסונג הצהירה להפחית את שקע האוזניות מ- Galaxy S8 כמו אייפון 7 מאז אפל

אתה יכול לעמוד בנו בטוויטר, להוסיף אותנו למעגל שלך ב- Google+ או לאהוב את עמוד הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך על כל העדכונים ממיקרוסופט, גוגל, אפל כמו גם באינטרנט.

Leave A Comment

Recommended Posts

Apex Launcher 2.0 עבור אנדרואיד שוחרר; מביא אינטגרציה עם Apex Notifier כמו גם יותר

משגרי בתים מותאמים אישית מאפשרים לאנשים אנדרואיד להתאים אישית באמת את מסך הבית של המכשיר שלהם מעבר למלאי, כמו גם אם יש הרבה שם, רק המון נחשבים בין העילית ו אין זה דאגה שיש לחשוב על משגר Apex על חלק מאותה קבוצה, […]

ggdxi

להלן הדגמה מהירה של בדיוק כיצד פועלים תוספי Safari של iOS 8 [וידאו]

, הצגת iOS 8 במהלך ה- WWDC השנה מטופלת לחלוטין בכדי להתייחס מחדש להתלהבות של מעצבים ברחבי העולם. יתכן שזה לא התחבר לשינויים הרדיקליים שהוצגו כחלק מהמעבר מ- iOS 6 ל- iOS 7, אולם התכונות שנחשפו כמו גם שיפורים מייצגים שינוי גדול […]

ggdxi