אמזון מוכרת כעת את ה- Wi-Fi + iPad 9 סלולרי של 256 ג’יגה מיקום בקרוב את הקנייה שלך. הסוחר לא מזכיר מתי הצעה זו תסתיים אשר חייבת להעמיד רוכשים פוטנציאליים בכוננות גבוהה. הצעות כמו זה יכולות להסתיים בכל סוג של רגע, לכן הקפד להכניס את הקנייה שלך בקרוב אם הוספת אחת מאלה לתיק הטכנולוגיה שלך היא משהו שאתה מעוניין לעשות.

אמזון תציע בדרך כלל את ה- Wi-Fi-Fi + Sellular iPad 256 ג’יגה-בייט בסביבות 610 $, מה שהופך את זה להצעה ששווה 30 $ כמו גם 5% הנחה על המחיר המקורי המקורי. אינך דרישה להיכנס לכל סוג של קודי שיעור היוון או לקצץ כל סוג של שוברים על המסך כחלק מהעסקה הזו. פשוט מיקום הקנייה שלך כפי שהיית עושה עבור כל סוג אחר של מוצר אחר כמו גם האייפד החדש שלך יהיה איתך תוך זמן קצר.

קנה: 2021 אפל 10.2 אינץ ‘אייפד (Wi-Fi + Cellular, 256GB) מאמזון: 579 $ | מחיר מקורי: 610 $

מסך רשתית מדהים בגודל 10.2 אינץ ‘עם טון אמיתי
שבב ביוני A13 עם מנוע עצבי
מצלמה אחורית גדולה של 8MP, מצלמה קדמית גדולה של 12 מגה -אפ עם שלב מרכז

בזמן הכתיבה, לאייפד הסלולרי של 256 ג’יגה-בייט + סלולרי יש הרבה יותר מ -19,800 הערכות באמזון עם ציון משולב של 4.8 כוכבים מתוך חמישה אפשריים, דבר שהוא אינדיקטור מדהים לאופן שבו המוצר הזה בולט. מסך הרשתית בגודל 10.2 אינץ ‘נראה נהדר, בעוד שבב הביוני A13 מהיר מספיק לאפליקציות כמו גם למשחקים.

שוב, אנו עדיין לא מבינים מתי אמזון פירושה לסגור את ההצעה הזו, אז הקפידו לקנות עכשיו כדי למנוע החמצה.

כמו כן, אתה יכול גם לבדוק את החוצה:

Jailbreak iOS 15.6 באייפון וכן עדכון סטטוס iPad

הורדה: iOS 15.6 קישורי IPSW סופיים נתוני OTA כמו גם iPados 15.6 בחוץ עכשיו

iOS 16 תואם בטא, כמו גם מכשירי אייפד, iPad, iPod Touch

iOS 16 Beta 4 הורדה, תאריך שחרור: כאשר אפל צפויה לזרוע אותו?

הורד: iOS 16 Beta 4 קישורי IPSW לאייפון, iPad Out Now for Devs

iOS 16 Beta 4 פרופיל נתוני הורדת עדכון OTA ללא חשבון Dev פורסם

הורד את קישורי iOS 16 Beta 4 IPSW וכן מוגדר ב- iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus, iPad [הדרכה]

אתה יכול לציית אלינו בטוויטר, או באינסטגרם, ואפילו לדאוג לדף הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך על כל הזרם ממיקרוסופט, גוגל, אפל, כמו גם באינטרנט.

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi