מנכ”ל טסלה, אלון מאסק, לקח לטוויטר לטעון כי הסייבר-טרטר הקרוב והעובד יהיה “אטום למים מספיק” כדי להפוך את עצמו כסירה כשזה צריך לחצות נהר.

בעוד שמסק אכן כימות את זה באומרו שהוא רק יוכל לעשות זאת בקצרה, זו עדיין הטענה.

מאסק השמיע את ההערות בעת פרסום לטוויטר ואמר כי “CyberTruck יהיה אטום מספיק למים כדי לשמש בקצרה כסירה, כך שהוא יכול לחצות נהרות, אגמים ואפילו ים שאינם קצוצים מדי.”

הוא המשיך ואמר כי כל הרעיון שמאחורי הסייברטרוק אטום למים הוא שהוא צריך להיות מסוגל לחצות גוף מים בין Starbase של SpaceX לאי דרום פדרה, מדווח אלקטרק. “הצרכים להיות מסוגלים להגיע מ- StarBase לאי דרום פדרה, הדורש חציית הערוץ”, אמר מאסק בציוץ המשך.

Electrek הערות שיצביעו על ה- CyberTruck צריך להיות מסוגל לעבור לפחות 1,100 רגל מים, דבר שנראה לא סביר – אם כי נהיגה בכל מקום שהוא בלתי אפשרי עכשיו אידיאלי. המשאית החשמלית התעכבה פעם אחר פעם, כאשר הרכב צפוי כעת להיכנס לייצור באמצע 2023.

נותר לראות אם הסייבר -טרוק יוכל לעשות את מה שמאסק נותר לראות, אך כפי שראינו בניסיונות הרכישה שלו בטוויטר, הוא לא תמיד עוקב אחר מה שהוא אומר ברשת החברתית.

יתכן שתרצה לבדוק:

הורדה: iOS 16.1 בטא 3 שוחרר

כיצד לתקן iOS Bad 16 ניקוז חיי סוללה [מדריך]

Jailbreak iOS 16.0.2 בעדכון סטטוס אייפון ואייפד

מכשירי iOS 16 תואמים ותומכים באייפון, iPad, iPod Touch

iOS 16 תכונות נסתרות: 100+ שינויים שאפל לא סיפרה לנו על

הורד: iOS 16.0.2 קובץ פרופיל OTA, קישורי IPSW שפורסמו

הורד iOS 16 קישורי IPSW סופיים והתקין ב- iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus [הדרכה]

אתה יכול לעקוב אחרינו בטוויטר, או באינסטגרם, ואפילו כמו עמוד הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך על כל הזרם ממיקרוסופט, גוגל, אפל והאינטרנט.

Leave A Comment

Recommended Posts

Apex Launcher 2.0 עבור אנדרואיד שוחרר; מביא אינטגרציה עם Apex Notifier כמו גם יותר

משגרי בתים מותאמים אישית מאפשרים לאנשים אנדרואיד להתאים אישית באמת את מסך הבית של המכשיר שלהם מעבר למלאי, כמו גם אם יש הרבה שם, רק המון נחשבים בין העילית ו אין זה דאגה שיש לחשוב על משגר Apex על חלק מאותה קבוצה, […]

ggdxi

להלן הדגמה מהירה של בדיוק כיצד פועלים תוספי Safari של iOS 8 [וידאו]

, הצגת iOS 8 במהלך ה- WWDC השנה מטופלת לחלוטין בכדי להתייחס מחדש להתלהבות של מעצבים ברחבי העולם. יתכן שזה לא התחבר לשינויים הרדיקליים שהוצגו כחלק מהמעבר מ- iOS 6 ל- iOS 7, אולם התכונות שנחשפו כמו גם שיפורים מייצגים שינוי גדול […]

ggdxi