האם אתה מגלה את התראה על רעש צילום מסך כמו גם מעצבן תיבת קופץ? יש לא פחות משלוש שיטות לכיבוי רעש המסך בגאדג’טים של אנדרואיד, כמו גם להשבית את ההודעה המוקפצת לחלוטין.

אני לוקח הרבה צילומי מסך כל יום למטרות עבודה. והחלק המתסכל ביותר הוא לא הכמות העצומה שלהם, אולם הרעש שהטלפון שלי עושה במהלך התהליך. מה שגרוע יותר הוא שלא ניתן לכבות את הרעש אפילו על ידי הנחת הטלפון בשקט או רטט. העניין הוא שגאדג’טים של מניות לא מספקים אפשרות להשבית את הצליל הזה. למרבה המזל, ישנם כמה דרכים לעקיפת הבעיה, אנו נספר לכם על השניים שאנו מאמינים שהם הטובים ביותר.

בכל פעם שאתה תופס כל סוג של צילום מסך, ישנם שני דברים שאולי אינך מעריץ. הראשון הוא שרעש התראה על סיביות מפוצצים שמשחק את עצמו בכל פעם שנלכד כל סוג של צילום מסך. השנייה, כמו גם הרבה יותר מעצבנת (במקרה שלי) היא אותם קופצים גדולים של התראה. מוסכם, שהקופץ הוא עצמו רלוונטיות מסוימת מכיוון שהוא מאפשר לך לערוך, למחוק או לשתף ישירות את לכידת המסך. עם זאת זה הופך להיות מטריד למדי כשאתה צריך לקחת 3-4 צילומי מסך בפעם אחת.

זה מכיוון שהוא זקוק למאמץ די בהחלקה הותיר כל קופץ לפני שהוא ממשיך לצלם את המסך הבא. אם לא תעשה זאת, צילום המסך האחרון שלך שנלקח כבר יציג את המסך המסך שנתפס הודעה על התמונה הקודמת. אז במדריך זה, אנו נסתכל על הצעדים לכיבוי רעשי התראה על צילום מסך כמו גם תצוגה מוקפצת.

כבה את התראות הרעש של צילום מסך

פעילויות צילום המסך מטופלות על ידי ממשק המשתמש של המכשיר שלך. אז לפני שתתחיל בכל סוג של המדריך, תצטרך לנווט לדף הגדרות ממשק המשתמש של המערכת. ואז רק אתה יכול לכבות את ההודעות שנתפסו על המסך. באופן דומה, כדי לטפל בהודעות WhatsApp, עיין במדריך שלנו באותו נושא בדיוק.

הגדרות ממשק משתמש מערכת

במכשיר האנדרואיד שלך, עבור אל הגדרות,

בקר בסעיף האפליקציות כמו גם בהודעות וכן הקש על ראו את כל אפליקציות XX (כאשר xx הוא מספר האפליקציות המותקנות).

בשלב הבא, הקש על שלוש הנקודות האנכיות הקיימות באידיאל העליון כמו גם בחר “Show System”. זה יראה לך גם את כל אפליקציות המערכת המותקנות. כברירת מחדל, אתה צריך לפעול רק באפליקציות המותקנות על ידי המשתמש.

חפש את אפליקציית ממשק המשתמש של המערכת וכן הקש על התראות.

קבלת התראות על Gmail בעיכוב במכשיר OnePlus שלך? עיין בשלבים לתיקון סוגיה זו.

כבה את התראות המסך

כעת, יש לך את הבחירה לכבות את ההודעות שנתפסו לחלוטין או להתאים אותה לפי הדרישות שלך. הראשון יכבה גם את הרעש בנוסף לתצוגה המוקפצת. הבחירה השנייה מאפשרת לך לשנות את ההגדרות שלה. נסתכל על שתי השיטות הללו.

כדי לכבות לחלוטין את התראות צילום המסך, פשוט התיר את תיבת הסימון לצד צילומי מסך (תחת הגדרות ממשק משתמש מערכת). כעת, לאחר שכיבתם את ההודעות הללו, עיינו בצעדים אלה כדי לכבות את ההודעות המוקפצות בדפדפן Chrome שלכם.

שנה את התראות צילום המסך

עם זאת, אם אתה רוצה להתאים אישית את הגדרותיה, השאר את התיבה מסומנת כמו גם הקש על מילת המפתח של צילומי המסך. הבא הקש על התנהגות. כעת יהיו לך ארבע אפשרויות לבחור מ:

עשו רעש כמו גם מופיעים על המסך: זהו ברירת המחדל הנוכחית. צילומי מסך יסקרו את המופיע יחד עם צליל ההודעות.

השמיע צליל: לא תקבל עוד את ההודעה המוקפצת, אולם תמשיך להשיג רעש על צילום מסך כלשהו.

הראה בשקט: לא תקבל את צלילי הקופץ או ההודעות. עם זאת, עדיין אתה עשוי לקבל גישה למסך המסך שנתפס הודעה מגוון ההודעות.

הראה בשקט כמו גם למזער: שוב, אין רעש או מוקפץ. יתרה מזאת, ההודעה המסך שתפסה תתקבל במזעורו הממוזער בגוון ההודעות. פשוט הקש עליו כדי להחזיר אותו למפרט המורחב שלו (בדומה לזה שאתה מקבל תחת אפשרות הצגה בשקט).

אל תחמיץ: הגדר הודעה בהתאמה אישית נראית ב- Messenger Messenger

אז במקום לכבות את ההודעות הללו, תוכל להתאים אותם באמצעות ההוראות לעיל. אם אתה ממשיך עם האפשרות הראשונה או השנייה, אתה רשאי להתאים אישית את התראות המסך. יש לך את הבחירה לשנות את ברירת המחדל של צילום המסך של טון ההודעות. זה עשוי להיעשות מקטע הרעש תחת מתקדם. אתה יכול אפילו להפעיל את הרטט כדי לרטוט את הגאדג’ט שלך בכל פעם שצילם צילום מסך.

לבסוף, תוכלו להוסיף גם את התראות המסך הללו אל אל תפריעו לרשימת הלבנות. פעולה זו תראה את כל ההודעות הקשורות לצילומי מסך, גם כאשר מצב ה- DND מופעל. יתר על כן, אם אתה רוצה לקבל מידע מעמיק רב על ה- DND, שקט כמו גם מטוסnull

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi