חנות המשחקים מחזיקה מיליוני משחקים כמו גם חדשים שמתווספים כל יום. בעונת החגים הזו, כמה מהטובים ביותר נמצאים בהנחה. הנחה כבדה. מכירה ברוב המשחקים המוזכרים להלן מסתיימת בעוד 7 ימים ואילו חלקם מסתיימים ב -5. תפס אותם ברגע שתוכלו.

הצהרת אחריות: המשחקים הללו היו חופשיים בעת חיבור מאמר זה. יתכן שהם עשויים להיות חופשיים כאשר אתה מקבל גישה אליהם מאוחר יותר מכיוון שהמעצבים ההיוונים מדרגים אותם לפרק זמן מוגבל.

שלטון

Reigns הוא המשחק הראשון שתפסתי מרשימת המשחקים המוזלים הזה. זה כבר די הרבה זמן כמו גם נקרא המשחק הכי גאוני משנת 2016.

בשלטון אתה משחק את החלק של מלך כמו גם שולט בממלכה. הכרטיס הייחודי כמו משחק משחק מצויד במערכת החלקה דמוית טינדר הופך אותו לאחד המשחקים הטובים ביותר שנוצרו אי פעם.

[googleplay url = “”/]
Samorost 3

Samorost 3 הוא נקודה כמו גם משחק חוויית חקר סוג לחיצה. במשחק זה אתה משחק כגמנט אזור שנוסע ברחבי הקוסמוס המשתמש בכוחו של חליל קסם כדי לגלות את מקורו.

עם יצירות אמנות פנטסטיות כמו גם מוזיקה, Samorost 3 הוא המשחקים הטובים ביותר מהסדרה של שלוש.

[googleplay url = “”/]
Motorsport Manager Mobile 2

Motorsport Manager Mobile 2 הוא אחד המשחקים הטובים ביותר של מוטורספורט. בכך אתה מפתח צוות מירוץ משלך על ידי קבלת החלטות כמו כוננים להעסיק, להרכיב את הצוות, להקים את המכונית שלך וכו ‘.

אם אתה נכנס למשחקי מירוץ, עליך לנסות Motorsport Manager Mobile 2.

[GooglePlay url = ”″/]
ממוסגר 2

ממוסגר, שהוצג בשנת 2014, היה אחד המשחקים הטובים ביותר באותה שנה. המשחק הייחודי כמו גם קומיקס כמו סיפורי סיפורים הפכו את המוסגר לנקודה פנטסטית כמו גם משחק קליקים. כעת המעצבים חוזרים עם הגרסה השנייה כמו גם הזכיינית טובה מתמיד.

[GooglePlay url = ”″/]
מגע טניס שולחן

עם גרפיקה פנטסטית, סאונד, פקדים חלקים, כמו גם המון רמות, טניס טניס מגע הוא משחק הטניס השולחן הטוב ביותר באנדרואיד. פרק זמן.

[googleplay url = “”/]
לִגזוֹם

לפרון יש תחושה דמוית זן סביב זה. עם יצירות אמנות נקיות כמו גם מקסימות, רעש מרגיע כמו גם משחק פשוט, שגיאה היא בזבוז זמן נעים.

ל- Prune 48 רמות המתוכננות בקפידה כדי לספק איזון בין פשטות כמו גם קושי. וחוסר הרכישה בתוך האפליקציה הופך את זה לרכישה חד פעמית.

מה עוד? מגזין Time בשם Prune Game של השנה בשנת 2015.

[googleplay url = “”/]
עיר לומינו

ראשית הדברים הראשונים, סיטי לומינו היא ככל הנראה המשחק הכי מקסים שראיתי אי פעם במכשיר נייד. העולם בעבודת יד בקפידה פשוט מדהים.

ראו גם: משחקי המירוץ הטובים ביותר לאנדרואיד

Lumino City היא פאזל חוויה בו עליכם לגלות את המטפלת של העיר על ידי בדיקת העיר וכן להבין את המערכת שמאפשרת את העולם הייחודי.

[googleplay url = “”/]
הנה לך. כמה ממשחקי האנדרואיד הטובים ביותר שנוצרו אי פעם, בהנחה. כבר היה לי טניס טניס שולחן כמו גם קניתי את Reigns, Prune, כמו גם Lumino City. תפוס את המשחקים האלה לפני שזה גם מאוחר.

חג שמח!

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi