שחרור הדגל של סמסונג לשנת 2014, ה- Galaxy S5, שהושק בלהבה של תהילה באפריל, עם המון מהיר לשים שבחים על המצלמה הנהדרת ותכונות התצוגה. אבל בעוד שמנתוני המכירות המוקדמים של המכשיר נוצרו לקריאה מרוצה לכל הקשור לסמסונג, המספרים בבריטניה מספרים סיפור בו האייפון 5C-מה שמכונה “דגם” כניסה “של אפל של אייפון-הצליח למכור את ה- GS5 החדש לגמרי , עם גם ה- 5C וגם ספינת הדגל של קופרטינו כל אחת מעבירה הרבה יותר יחידות עבור ה- Galaxy S5 לחודש מאי.

בהתחשב בכך שמאי היה החודש המלא הראשון של ה- S5 בשוק, סמסונג בהחלט תרגיש מעט נעקץ כי ה- iPhone 5C – המוכר על ידי הרבה כ”פלופ “שיפגוש לאחר מכן את מותו עם הצגת האייפון 6 – הצליח לעשות זאת למכור במספרים גבוהים יותר מהומדינגר הנוכחי ביותר שלה. כשחושבים כי ה- 5C שוחרר גם בספטמבר, לצד ה- 5S, זה לא מופע מצוין במיוחד של סמסונג, ולמרות שהתלבושת הקוריאנית עדיין נהנתה מכירות שיא של השבוע הראשון-אלה שמגיעים באפריל, כמובן-זה מעניין לציין עד כמה במהירות ההייפ הראשוני נפטר ברבעים מסוימים.

נתוני המחקר לדוח זה מגיעים באדיבות קנטר וורלד פנל, אך בעוד שדחיפה פחות מאייפון 5C שבועות ספורים לאחר הופעת הבכורה עשויים להרגיש כמו הפסד, המשרד חשף כמה פירורים של נוחות לסמסונג. ראוי לציין שכמעט חמישית מבעלי Galaxy S5 החדשים לקחו את הקפיצה מאייפון של אפל, ובעוד שנשאר לראות אם המומרים הללו ייצמדו לאנדרואיד עוד שנים, זה צריך להיות מעודד עבור סמסונג כדי שהצרכנים יפלו את מכשיר של הרבה יריב מר.

ואז שוב, נראה שהרציונל העיקרי שמאחורי ההליכה מ- iOS לאנדרואיד מיועד לגידול בנדל”ן לתצוגה, ועם האייפון 6 אמור לעשות בדיוק את זה באמצעות גרסאות 4.7 ו -5.5 אינץ ‘, זה יהיה מעניין עקוב אחר השינוי הפוטנציאלי בנתח השוק כתוצאה מכך.

אנליסטים כבר הציעו כי האייפון / ים המוקרנים הגדולים יניעו מספר רשומה של בעלי אייפון לשדרג, אך בעיקר, חלקם גם הציעו שמשתמשי אנדרואיד יקפצו על ספינה בהמוני-כבר לא יצטרכו להקריב את הרעיון של בעלות על בעלות אייפון בקנייה כדי להחזיק מכשיר טלפון עם תצוגה גדולה.

(מקור: KantarworldPanel)

אתה יכול לעקוב אחרינו בטוויטר, להוסיף אותנו למעגל שלך ב- Google+ או לאהוב את עמוד הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך על כל הזרם ממיקרוסופט, גוגל, אפל והאינטרנט.

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi