. סולם הגוף הבולט להפליא בולט להפליא מוצע לרכוש את הטוב ביותר עכשיו מאמזון תמורת 48 דולר בלבד. ההצעה מרמזת שתוכלו לחסוך מייד 20% על עלות הכרטיס האופיינית אולם עדיין מקבלים את אותם סולמות מצטיינים בבעלות נוקיה.

Withings – שכעת הוא באמת על ידי המותג הנוקיה המובנה בעולם – עשה לעצמו שם כמוביל בחומרה מסוג זה על ידי מלט את עצמו כמה שהוא אוהב להתקשר לטלפון לשותף “אחריות” בחייהם של אנשים. זן הגוף עם Withings מספק חווית מעקב כוללת במשקל המותאמת ליחידים כמו גם מבקשים לסייע למי שדואג משהו קל לשימוש אולם, אשר רוצים גם שירות ניהול משקל יעיל ארוז לחומרה אמינה כמו גם לגשת לאפליקציית Power Mobile ו

השימוש במוצר זה פשוט כמו צעד לסולם כמו גם לאפשר לקסם/הטכנולוגיה הבסיסי לעשות את השאר. השלב הראשון הוא פשוט לוקח את המשקל הנוכחי של המשתמש, שנקבע ביחידות הנבחרות שלהם, כמו גם ואז להחזיר את הנתונים לחשבון המשתמש באמצעות WiFi. לאחר מכן ניתן להציג אותו ישירות בתוך האפליקציה הסלולרית המאפשרת לאדם לעקוב אחר מדידות משקל היסטוריות כמו גם לראות רווחים, הפסדים, כמו גם כל סוג של דפוסים בהקלטות. בכל פעם שאתה צועד בקנה מידה, הפגישה מתעדת באופן דומה סטטיסטיקה של BMI כמו גם שומרת על כך שנרשמה כנגד החשבון האינדיבידואלי, כך שניתן לראות בדיוק כיצד ה- BMI עולה כמו גם נופל על בסיס ירידה במשקל כמו גם רווח.

באופן נפלא, יש גם פונקציית סיביות מצוינת המאפשרת לך לעקוב אחר משקל התינוק שלך על ידי החזקתו או אותה בזרועותיך, כמו גם לדרוך על הסקאלה. זה גם מספק מצב הריון מצוין המספק את היכולת לעקוב אחר משקל התינוק שטרם נולד במהלך מחזור החיים של ההיריון, חתיכת חומרה אינטליגנטית פנטסטית שמצחיקה עבור כל משק הבית כדי להשתמש בתמיכה כמו 8 פרטיים פרטיים חשבונות המסנכרנים נתונים לחשבון פרטי לבריאות ובריאות.

תפוס את ההצעה הפנטסטית הזו בצורה הטובה ביותר עכשיו בזמן שאתה יכול להשיג אותה במחיר ירידה. כמו כן, אתה יכול לאסוף את יישום הבריאות והבריאות ללא תשלום כדי לעבוד יחד עם הכף.

קנה: Withings/Nokia Body-Wise BMI Wi-Fi סולם מאמזון: 48 $ | מחיר מקורי: 60 $

כמו כן, אתה יכול גם לבדוק את החוצה:

iOS 13 Beta 1 פרופיל הורדה לחלוטין בחינם יחד עם iPados 13 יוצעו ביולי הקרוב, מאשר אפל

iOS 13 פרופיל תצורה של Beta 1 OTA כמו גם iPados 13 הורדה עדיין לא פורסמה, הנה הסיבה

100+ iOS 13 תכונות נסתרות לאייפון כמו גם ל- iPad [רשימת הפעלה]

כיצד לשדרג את iOS 13 / iPados 13 בטא ל- iOS 12.3.1 / 12.4

iOS 13 BETA ציבורי 1 תאריך שחרור הורדה נחשף יחד עם MACOS 10.15, TVOS 13 BETAs ציבוריים

iOS 13, תאימות iPados לאייפון, מכשירי iPad, iPod Touch

iOS 13 Beta 1 הורד קישורי IPSW, עדכון OTA כמו גם iPados 13 beta 1 עבור iPhone כמו גם iPad

הורד iOS 13 BETA 1 קישורי IPSW והוגדר ב- iPhone XS MAX, X, XR, 8, 7, Plus, 6S, iPad, iPod [הדרכה]

אתה יכול לציית אלינו בטוויטר, או באינסטגרם, ואפילו לדאוג לדף הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך על כל העדכניות ביותר ממיקרוסופט, גוגל, אפל, כמו גם באינטרנט.

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi