2011 הולך להיות השנה של הטלפון החכם כפול-ליבה על פי אתר התעשייה Digitimes.

Digitimes מדווח כי Nvidia, Qualcomm and Bredcomm, תוך ציטוט של ‘מקורות התעשייה’ הידועים לשמצה, כי Nvidia, קוואלקום וברדקום כבר פרסמו פלטפורמות מרובות ליבות עם אחרים בדרך.

בעוד ש- LG Electronics (LGE) ומוטורולה כבר חשפו את הטלפונים החכמים שלהם ליבה כפולה ב- CES, HTC, סמסונג אלקטרוניקה ונוקיה צפויים להציג דגמים דומים בכנס העולמי הנייד הקרוב (MWC), הצביעו על המקורות.

צפוי שענקית הסמארטפונים אפל תצטרף למסיבת הסמארטפונים הכפולים עם אייפון 5 השנה. ל- RIM כבר יש מעבד ליבת כפול בטאבלט הפלייב של ה- Playbook שלה, ואפל על פי ההערכה של אפל בוחנת שבב דומה לאייפד הדור השני שלה.

מכירות של סמארטפונים מרובי ליבות יהוו 15% ממשלוחי המכשירים העולמיים בשנת 2011, כאשר היחס עשוי לטפס ל -45% בשנת 2015, על פי הערכה של אסטרטגיה אנליטיקס.

כאשר סמארטפונים הופכים להיות יותר ויותר חזקים ומשתמשים הדורשים חזותיים HD ומסכי רזולוציה גבוהה, זה אולי בלתי נמנע שמפרט חומרה יצטרך לצמוח כדי להניע אותם.

אתה יכול לעקוב אחרינו בטוויטר או להצטרף לדף המעריצים שלנו בפייסבוק כדי לעדכן את עצמך על כל העדכונים ממיקרוסופט, גוגל ואפל.

Leave A Comment

Recommended Posts

Android 7.1.1 עדכון Nougat – תכונות מפתח כמו גם תאריך שחרור

כמה סמארטפונים כבר קיבלו את עדכון אנדרואיד 7.0 Nougat, בעוד שאחרים עדיין מחכים עליו. עם זאת, נראה כי גוגל פרסמה את עדכון Nougat Android 7.1.1, הכולל תכונות אפילו יותר מבעבר. ראשית, ה- Android Nougat 7.1.1 כולל תכונות פיקסל מדהימות רבות לכולם. מאפייני […]

ggdxi

12 דוכני תצוגת Apple הטובים ביותר כמו גם הרציפים [רשימה]

הנה רשימה של 12 הרציפים הטובים ביותר של Apple View כמו גם עומדים, ללא סדר ספציפי, שתוכלו לקנות. ניתן לגלות כאן רשימה כוללת, פרטים כמו גם מידע על תמחור. תצוגת אפל טעינה טעינה / תחנה מאת Navitech המזח הטרנדי הזה זמין בשלושה […]

ggdxi